Tellimise ja kataloogi kasutamise juhend

 1. Kasutajat ei pea koheselt tegema, seda saab teha ka tellimust vormistades pärast enne makset.
 2. Vajutades kataloogi suunduvale nupule, võib mõne hetke minna täielikuks kataloogi laadimiseks.
 3. Esimene tegevus kataloogi lehel on valida auto, millele varuosi vaja või saab ka olemasoleva varuosa koodiga otsida. Vaata pilti!
 4. Mudeli valimisel, kas käsitsi või VIN koodiga on võimalik tutvuda mõningate auto andmetega vasakul poolel. Näeb ära mootoris käiva õlikoguse ja palju muud.
 5. Edasi vali kategooria, mis sind huvitab. Leht kuvab peale seda juba tooteid, kuid vasakul poole on veel valida alamkategooriaid.
 6. Vasakul pool tooteid on eraldi filtrid otsingu hõlbustamiseks.
 7. Äärmiselt oluline on jälgida saadavust. B osadel peab olema hinna kõrval roheline linnuke, sel juhul on see tellitav. Kui juhuslikult mingisuguse veebilehekülje vea tõttu seda seal ei ole, tuleb loobuda selle toote  ostukorvi lisamisest või õigem oleks kirjutada selle varuosa kood ja ostusoov. Saadavuse info ei kehti originaalosade puhul.
 8. Vajutades tootele, mis huvitab, saab näha infot toote kohta nagu mõõdud, asukoht jne. Lisaks allpool jäävad asendustooted ja OE koodid ja näha millistele autodele need sobivad. Tähelepanu! Toodete pildid ei pruugi tõesed olla komplektsuse osas. Pilt võib sisaldada mingeid lisasid, mis tegelikult kaasas ei ole.
 9. Eraldi kirjutan originaalosade kohta. Nende vaatamiseks tuleb otsida otse OE koodiga või läbi kataloogi vajutades soovitud toote peale. Alla kerides on näha OE koodid. Vajutada koodi peale, avaneb originaaltooted.  Tähelepanu tuleb pöörata asjaolule, et kuigi seal annab asendusteks teisi OE osasid, ei pruugi need sobilikud olla.
 10. VIN koodiga mudelit valides saab osadel autodel ka joonise järgi valida varuosasid.
 11. Originaaltoodetel ei näidata laoseisu, see on automaatselt 0. OE varuosadel on tarneaeg 3-9tp. Erinevatel autotootjatel on erinev tellimiseaeg, kuid tavarapärane on kuni 9tp. Mõningatel juhtudel võib kaup hilineda, mis ei olene meieosad.ee tööst. 
 12. Lisades tooted ostukorvi võib võtta mõne hetke, kuni kataloog laeb. 
 13. Minnes ostukorvi, saad oma soovitud varuosadele silma peale heita ja korrigeerida vajadusel koguseid või kustutada mõne üleliigse toote. 
 14. Kassa lehel on vajalik enda andmete sisestamine, kauba saatmiseks. Ühtlasi saad vormistada ostu registreerimata ja soovi korral kasutaja luua.  
 15. Peale eduka ostu sooritust tuleb Sinu e-postile tellimuse kinnitus. Süsteemi poolt esitatakse tellimus edasi ja kauba komplekteerimisel saad elektroonilisel teel arve. Peale seda registreeritud kasutajad saavad näha arveid oma kasutaja liideses ja vajadusel ka tagastusi vormistada. 
Shopping Cart