Austame kõigi meie klientide privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad
klientide andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine

Isikuandmed on kõik andmed, mida te meile esitate või mis saavad meile teatavaks, kui teete tellimuse või päringu. Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel,
e-posti teel või telefonitsi, samuti hotelli saabumisel.

Meieosad.ee võib küsida Teie kohta järgmisi andmeid:

Teie isikuandmeid: 
nimi
kontaktandmed
auto
registreerimisnumber

Teie ettevõtte andmeid: 
nimi
registrikood
aadress
kontaktandmed

E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed (sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Meietarbed OÜ ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma kliendi nõusolekuta.

Isikuandmete kasutamine, säilitamine, avalikustamine ja muutmine

Teie isikuandmeid kasutatakse Teie tellimuste täitmiseks ja teenuste pakkumiseks. Teie isikuandmeid väljastatakse ainult seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel (riigiasutustele). Teil on õigus seadusega lubatud määral teada, milliseid isikuandmeid on Teie kohta kogutud. Ebaõigete, mitte terviklike või aegunud andmete korral on Teil õigus taotleda nende parandamist ja täiendamist. Kogutud isikuandmete abil teavitame kliente, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi saada teavitusi teda huvitada võivatest teenustest, saab end adressaatide sihtrühmast eemaldada kirjutades info@meieosad.ee või helistada telefonile +372 650 65 65. Isikuandmeid ei väljastata kolmandatele osapooltele, nendega tegelevad ainult selleks volitatud töötlejad. Meietarbed OÜ, Kadaka tee 72A, Tallinn, Eesti Vabariik on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötle.

Shopping Cart